FURNITURE / Tables / Pedestal 15075196
nr 1507 5196
PEDESTAL
stone top. Height: 46, wear, damages.
med stenskiva. Höjd: 46 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday December 5 2022
at 19:56:34
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr